Çocuklarla El Ele Ebeveynlik Yolculuğum

COCEBEVEYNLIKYOL KAPAK

 

Pam Leo’nun “Çocuklarla El Ele Ebeveynlik” kitabımızın editörü ve sertifikalı Çocuklarla El Ele Ebeveynlik eğitmeni, ebeveyn ve aile koçu Sedef Örsel’in ilk kitabı…

Yıllardır verdiği eğitimlerle bizleri Pam Leo’nun çocuklarla iletişim konusundaki engin deneyimleri ile tanıştıran ve belki de hayatımızı değiştiren Sedef Örsel, şimdi yılların birikimini kendi deneyimleri ve yaşanmışlıkları ile harmanlayarak bizlere paha biçilmez bir kaynak sunuyor:

Çocuklarla El Ele Ebeveynlik Yolculuğum

yaşanmış olaylar, deneyimler ve gözlemlerin ışığında ebeveyn olmak, disiplin, oyun ve zihinsel gelişim, akademik başarı

 

Sedef Örsel çocuklarımıza disiplin adına uyguladığımız cezanın yerine, empati ve iletişimi savunarak biz ebeveynleri de içsel bir yolculuğa davet ediyor…”

Dr.Elif Ilgaz AYDINLAR(Nöroloji Uzmanı)

“Ebeveynler için bir başucu kitabı! Doğal bir dilde, günlük hayat ile doğrudan bağlantı kurarak çok önemli bilgiler veriyor. Sadece ebeveynler değil herkes için, hepimiz için kendimizi anlamak yolunda anahtarlarla dolu. Keşke herkes okusa ve uygulasa bu kitaptaki bilgileri, dünyamız değişir.”

Iris STEINFELD (Audio-psiko-fonolog, Psikoterapist)

“Çocuk basit değildir. İnsanoğlunun milyonlarca yıllık dünya yolculuğunun tüm kodlarıyla donanmış mükemmel bir varlık olarak dünyada, gelişkin ve yaratıcı bir yaşam sürdürebilir. Bunun tek koşulu, yetişkinlerin onlara engel olmamasıdır. Örsel’in kitabını okurken, tartmamız gereken tam da budur. Her koşulda çocukların, gençlerin tarafında olabiliyor muyuz; dünyaya, olaylara bakış açımızda, ilişkilerimize tutunma seçimlerimizde bunu başarabiliyor muyuz?..”

Mine SOYSAL Günışığı Kitaplığı Genel Yayın Yönetmeni)

 

SEDEF ÖRSEL NTV RÖPORTAJI

http://www.youtube.com/watch?v=aub5hQpwEsc

 

 

 

Açıklaması

Yazar(lar): Sedef ÖRSEL
Sayfa Sayısı: 207
Satış Fiyatı: 18 TL
ISBN: 978-605-4540-37-2

KATEGORİSİ

Anne Bebek