Sleep Lady ile İyi Uykular, Tatlı Rüyalar yolda!

  1. Anasayfa
  2. GUNCE
  3. Sleep Lady ile İyi Uykular, Tatlı Rüyalar yolda!

Sleep Lady ile İyi Uykular, Tatlı Rüyalar yolda!

iyi uykular tatlı rüyalar 3d

The Sleep Lady® ile İyi Uykular, Tatlı Rüyalar kitabıyla Kim WEST, ebeveynliğin en zorlu yönlerinden birini ele alıyor:

Yenidoğan-beş yaş arası küçük çocukları uyutmak...

West, hem ebeveyne hem de çocuğa nazikçe yaklaşan ve çocuğunuzu tek başına ağlamaya terk etmeyi gerektirmeyen, “Sleep Lady Metodu” ile pratik, izlenmesi kolay ve esnek bir yaklaşım sunuyor.

Genişletilmiş ve Güncellenmiş bu basım, küçük bebekleri iyi uyku ritimlerine yönlendirmekten seyahat ve diş çıkarma gibi “rutin bozucular”la baş etmeye, çocuğunuzu beşikten yatağa almaktan, ikizlere ve kardeşlere yönelik uyku tüyolarına dek bebek uykusu konusunda her konuya öneriler getiriyor. Ayrıca, uyku güvenliğine dair son araştırmaların, yenidoğan ağlamalarını deşifre etmenin ve emzik kullanımının yanı sıra, emzirme, aynı odayı paylaşma, birlikte uyuma, doğum sonrası depresyonu, bebek ve küçük çocuk yogası, gece beslenmelerinin bırakılması ve çok daha fazlasına dair genişletilmiş bölümler içeriyor.

Arzunuz, ister yenidoğanınızın uyku alışkanlıklarını nazikçe düzene sokmak isterse çocuğunuzun spesifik uyku sorunlarını ele almak olsun, The Sleep Lady® ile İyi Uykular, Tatlı Rüyalar size ihtiyacınız olan tüm cevapları en az gözyaşı ile verecek…