Yeni Anneler İçin Mucize Çözümler

  1. Anasayfa
  2. GUNCE
  3. Yeni Anneler İçin Mucize Çözümler

Yeni Anneler İçin Mucize Çözümler

yenianneler320


YENİ ANNELERE MUCİZE ÇÖZÜMLER

“Tracy Hogg ebeveynlere gerçek bir armağan veriyor-çocuklarının huyunu daha hayatın erken döneminde kavrayabilme becerisi...”

-Los Angeles Family

İlk iki kitabı ve double dvd’si (Bebek Bakım Sorunlarına Mucize Çözümler, Çocukluğa Geçiş Sorunlarına Mucize Çözümler, Bebek Meleği ile Bebek Bakım Sorunlarına Mucize Çözümler DVD) çok satan anne-bebek bakımı kitapları arasında doludizgin giden “Yeni Annelere Mucize Çözümler ” kitabında Tracy Hogg, ebeveynlere, bebekleriyle doğumu izleyen birkaç hafta içinde gerçek anlamda iletişim kurabilmeleri için ihtiyaçları olan araçları sunuyor. Şimdi siz de Hogg’un basit, kolayca ulaşabileceğiniz programlarından yararlanıp şu soruların cevaplarını öğrenebilirsiniz:

  • Ailenin her bir üyesinin hayatını daha kolay ve mutlu hale getirecek bir programla bebeğinizi nasıl besler, oynatır ve uyutursunuz?
  • Bebeğinizin size söylemeye çalıştıklarını nasıl doğru yorumlarsınız?(ki böylece bebeğinizin gerçekten istediği şey gündüz uykusuna yatmakken onu beslemeye çalışmayasınız…)
  • Bebeğiniz hangi bebek tipinde? Melek, Kitap, Hassas, Heyecanlı veya Huysuz…  Peki, onunla etkileşimde bulunmanın en iyi yolu nedir?
  • Tracy’nin Üç Gün Sihri… Bütün kötü alışkanlıkları (sizinkileri ve bebeğinizinkileri) sadece üç günde nasıl değiştirirsiniz?
Güven verici, gerçekçi ve yaygın inanışa sıklıkla meydan okuyan “Yeni Annelere Mucize Çözümler”, ailelere sadece daha sağlıklı ve mutlu bir bebek değil aynı zamanda daha rahatlamış ve mutlu bir ev halkı da vaat ediyor.